?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

про смішненьке

Я люблю людей, от чесне слово. Люди вони як мінімум цікаві. І вони завжди щось дають, не обов'язково матеріальне. Хтось приносить позитивні емоції, хтось знання, хтось досвід, а хтось - привід для того щоб від душі поржати. Особливо коли їхню поведінку не можуть пояснити жодні відомі в природі закони логіки.
Розкажу я вам зараз баєчку. Ну як баєчку, це абсолютно реальна історія.

Жила-була собі дівчинка Юля, з якою колись ще за царя Гороха зустрічався хлопчик, якого я дуже давно і дуже добре знаю (це було моє перше шкільне кохання, залишились друзями). Вона захотіла зі мною познайомитись, і все би нічого, але дедалі більше вона почала лізти мені поперед очі, і її стало сильно дофіга. А мій ЖЖ вона взагалі перетворила на платформу для свого аутотренінгу на тему "Ах яка я класна, ах як *** мене любить (та хай собі любить, я ж не претендую)". В якийсь момент її аутотренінг та постійні поради як мені жити мене дістали, і я поцікавилася, а хто вона мені взагалі така? Подружка? Ні. Сестра? Точно ні.
В самих ображених почуттях дівчинка Юля заявила що в мене нікчемне життя (ну куди мені до неї) і видалилась з друзів. Правда на цьому її чомусь не попустило, і уже декілька років вона стежить за мною з наполегливістю маніяка. То трактат про стан мого волосся після фарбування напише, то придумає байку що я лікувалась в психлікарні, то ще щось. "Три дня я гналась за вами чтобы сказать вам, как вы мне безразличны!" (с)
До речі, не лише мені дівчинка Юля не дає спокою. З чим це пов'язано, я не знаю. Можу тільки сказати що не варто мене смикати за косички, я гетеросексуал і не цікавлюся дівчатами. І ще можу порадити дуже дієвий засіб для того щоб попустило: крапельничку, з галоперідольчиком. Допоможе.
Юлічка, зайка, я давно хотіла тобі сказати (а на ловця і звір біжить, тому не ображайся), що ти одне з найбільш їбанутих на всю довбешку створінь, яких я коли-небудь зустрічала в своєму довгому житті. Твоє параноїдальне стеження за мною та іншими людьми дійсно викликає велику тривогу за твоє психічне здоров'я, і можливо краще вже не галоперідол, а просто гуманно приспати тебе укольчиком.
Ти притрушена тупа пизда, у якої окрім понтів за душею нічого нема. І мені дуже-дуже жаль тебе.
Цьомки-бомки :)останнє

березень 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Розроблено LiveJournal.com